poniedziałek, 4 marca 2019

Naszyjnik z labradorytami i bursztynem

Witajcie w marcu! :-) Tworzę dalej, pomysłów nie brakuje i z przyjemnością na chwilę zatrzymałam się w świecie labradorytów. Naszyjnik, który powstał nawiązuje kolorystyką do poprzedniej pracy (Pani Jeziora - wisior z labradorytem) jednak zdecydowanie to większa forma, w której prócz kolorów nieba starałam się wpleść odrobinę wiosennej iskry. Przedstawiam Wam zatem:

Naszyjnik z labradorytami i bursztynem:Duszą tego asymetrycznego naszyjnika są dwa przepięknej urody labradoryty, które podobnie jak w Wisiorze Pani Jeziora, mają przede wszystkim głęboką błękitną barwę. Labradoryty to jednak nie jedyny skarb tego naszyjnika, zdobi go również jasno-złoty bursztyn oraz szklany listek w pasującym kolorze.Kamienie zostały otoczone koralikami Toho głównie w kolorze Nickiel oraz kryształkami, koralikami round i pinch beads. Tył podszyty został czarną ekologiczną skórką. 


Naszyjnik w najszerszym miejscu ma 11,5 cm, jeśli chodzi o długość to ma ona maksymalnie 6cm.

Cały czasy jego kolorystyka przywodzi mi na myśl toń jeziora, bursztyny zaś - błyszczące w Słońcu drobiny piasku czy złote trzciny szumiące u jego brzegów. A co Wy o nim myślicie? 
Pozdrawiam już wiosennie :-)

5 komentarzy:

 1. co tu dużo mówić- arcydziełko biżuteryjne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Naszyjnik cudo :) Ma bardzo ciekawą formę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie dobrałaś kolory, ślicznie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna praca, piękne kamienie (choć bursztyn to nie kamień, ale cóż), zaskakująco pasujące kolory <3 I ten nośnik, na ktorym to się wszystko znajduje też dobrze współgra z całością :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony wpis :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...