środa, 31 grudnia 2014

Do siego Roku!

Do siego Roku!!!

2014 się już kończy...eh nawet nie wiem kiedy to zleciało ale to był dobry rok:) pełen pomysłów, małych i dużych radości. Twórczo też się u mnie sporo zmieniło, nauczyłam się nowej techniki, haft koralikowy na pewno zagości na stałe na Koralikowym Szlaku

A co się działo tutaj w 2014... oto kilka z moich projektów... niektóre lekkie i przyjemne, innym poświęciłam mnóstwo godzin pracy, niejedną igłę i tysiące koralików:)


A co się będzie działo w Nowym Roku? Jaki będzie 2015 i co nam przyniesie?


Mam kilka pomysłów dotyczących bloga i nowych projektów. Z pewnością dojdą dwa nowe naszyjniki z serii Żywiołów... no bo przecież Aqua (mój pierwszy naszyjnik z tej serii i mój pierwszy haft koralikowy, od którego zaczęła się moja przygoda z tą techniką:)) i naszyjnik Terra (mój ulubiony chyba, cały w brązach i złocie... piękny... uważam, że wszystkie godziny spędzone nad nim były tego warte), nie mogą być jedynymi... zostały jeszcze dwa żywioły. Projekty już są, materiały zebrane a czas... czas się musi znaleźć:)

Naszyjniki są piękne ale nie tylko one gościć będą na tym blogu. Broszki, kolczyki, bransoletki... niespodzianki też będą, mam nadzieję, że Wam się spodobają:)

Twórcze i nie tylko postanowienia na 2015 zrobione! A jak jest u Was? Jakie macie plany na nadchodzący Nowy Rok?

Co do dziś, życzę Wam udanej zabawy Sylwestrowej, spełnienia marzeń w nadchodzących 12 miesiącach i wielu koralikowych pomysłów, niekończącej się weny i morza koralików:)

Do siego Roku!
AniKKo

10 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i nawzajem! Dużo radości i samych sukcesów!:)
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Realizacji tych pieknych pomysłów w 2015:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spełnienia wszystkich planów i dużo słoneczka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, plany niech się spełniają:) Wszystkiego najlepszego!

   Usuń
 4. piękna biżuteria powstała w 2014 r. :) czekam na odsłonę 2015 r. :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i zapraszam do odwiedzania Koralikowego Szlaku w 2015... na pewno coś ciekawego się tu pojawi:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony wpis :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...